ارتباط سریع :

09123908376

استعلام قیمت:

۰۲۱-۴۵۹۴۷۰۰۰

جهت تماس با اتحاد ابزار یکی از راه های ارتباطی زیر را انتخاب نمائید

تهران

آدرس: تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹

تلفن: ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰

همراه : 09123908376

 

سوالات متداول

اطلاعات خرید

چگونه می توانیم دستگاه متناسب با نیاز خود خریداری کنیم ؟
در منو بالای سایت شرکت ، دسته بندی محصولات آنها درج شده است. در صورت آشنایی با محصولات نظافت صنعتی، می توانید از این بخش ها دستگاه مد نظر خود را پیدا کنید و برای دریافت قیمت، خرید دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن شرکت و یا پشتیبانی آنلاین واتساپ تماس برقرار نمایید.. کارشناسان فروش شرکت اتحاد صنعت صدرا بصورت حضوری به مجموعه تجاری، صنعتی یا ... شما مراجعه می نمایند و تجهیزات پیشنهادی را در قالب پیش فاکتور به شما ارائه می دهند.
پیگیری سفارش ها چگونه است ؟
مشتریان گرامی برای پیگیری سفارش های خود می توانند با شماره ۰۲۱۴۵۹۴۷ تماس حاصل نموده و از وضعیت سفارش خود اطلاع یابند. تمامی خریدها به صورت سیستمی ثبت خواهد شد و به سرعت اطلاعات مورد نظر به خریداران محترم ارائه می گردد. یافتن نمونه‌هایی از لورم ایپسوم در حال استفاده قبل از اینکه لتراست آن را به عنوان یک متن ساختگی در دهه 1960 محبوب کند، دشوار است، اگرچه مک کلینتاک می‌گوید که به خاطر می‌آورد که با قطعه لورم ایپسوم در کتابی از نمونه‌های فلزی قدیمی برخورد کرده است.
آیا راه اندازی دستگاه خریداری شده توسط کارشناس شرکت انجام می شود ؟
بله؛ تمامی ماشین آلات نظافت صنعتی شرکت اتحاد صنعت صدرا هنگام تحویل به وسیله کارشناسان فنی از بسته بندی خارج شده و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم در ارتباط با کارکرد، نحوه نگهداری و‌ نظافت دستگاه، ارائه خواهد شد و همچنین موارد ایمنی بیان می شود. در زمان تحویل و راه اندازی دستگاه دفترچه راهنمای دستگاه یا دستورالعمل استفاده از آن و کارت گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می گردد.
کجا می توانم رسید فروش خود را مشاهده کنم؟
پس چگونه لاتین کلاسیک اینقدر نامنسجم شد؟ به گفته مک کلینتاک، یک حروف‌نویس قرن پانزدهم احتمالاً بخشی از De Finibus سیسرو را در هم می‌کوبید تا متن جای‌بانی برای الگوبرداری از فونت‌های مختلف برای یک کتاب نمونه تهیه کند. یافتن نمونه‌هایی از لورم ایپسوم در حال استفاده قبل از اینکه لتراست آن را به عنوان یک متن ساختگی در دهه 1960 محبوب کند، دشوار است، اگرچه مک کلینتاک می‌گوید که به خاطر می‌آورد که با قطعه لورم ایپسوم در کتابی از نمونه‌های فلزی قدیمی برخورد کرده است.
گارانتی محصولات چگونه است ؟
بله؛ تمامی ماشین آلات نظافت صنعتی شرکت اتحاد صنعت صدرا هنگام تحویل به وسیله کارشناسان فنی از بسته بندی خارج شده و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم در ارتباط با کارکرد، نحوه نگهداری و‌ نظافت دستگاه، ارائه خواهد شد و همچنین موارد ایمنی بیان می شود. در زمان تحویل و راه اندازی دستگاه دفترچه راهنمای دستگاه یا دستورالعمل استفاده از آن و کارت گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می گردد. همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت اتحاد صنعت صدرا دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.
آیا می توان دستگاه را از نزدیک مشاهده کرد ؟
بله، محصولات صنعتی و خانگی اتحاد صنعت صدرا در محل شرکت در معرض نمایش قرار داده شده و مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانند به شرکت مراجعه نموده و دستگاه ها را نزدیک ملاحظه نمایند.
شیوه دریافت محصولات خریداری شده چگونه است ؟
دستگاه های خریداری شده پس از خروج از انبار توسط وسایل نقلیه مناسب به محل مشتریان ارسال شده و جهت راه اندازی این محصولات نیز کارشناسان باتجربه اعزام می گردند. همچنین در صورتی که مشتریان خود تمایل داشته باشند، می توانند حضوری مراجعه نموده و تجهیزات را تحویل بگیرند.

آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم